Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Путін дограється: Арестович пригрозив, що Україна спрямує свої ракети на Москву

У ТКГ вчергове закликали РФ до мирного врегулювання ситуації в Криму та на Донбасі. Фото: УНІАН

У ТКГ вчергове закликали РФ до мирного врегулювання ситуації в Криму та на Донбасі. Фото: УНІАН

Спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович наголосив, що наразі відбувається те, чого останніми роками боявся Кремль: Україна істотно посилила співпрацю з Північноатлантичним альянсом. Ба більше, росіяни самі цьому посприяли, окупувавши Крим і розв’язавши війну на Донбасі, наголосив він в ефірі програми на телеканалі «Дом».

Арестович підтвердив: хоча офіційно Україна не увійшла до НАТО, сили Альянсу давно присутні на території нашої країни.

Quote«Але Кремль ще не розуміє найголовнішого: щойно Україна вступить до НАТО, кожен український солдат стане солдатом НАТО. А це зовсім інша історія», — зазначив речник.

За його словами, передумови для нормалізації відносин між Києвом і Москвою можуть виникнути лише після виведення російських солдатів з окупованих територій і виплати репарації за весь період окупації з 2014 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Окрім того, Арестович відповів на закиди російського президента Володимира Путіна щодо розміщення натівських баз на території нашої країни під виглядом навчальних центрів.

Quote«Путін дограється до того, що українські ракети будуть спрямовані на Москву в якомусь найближчому майбутньому з однієї простої причини: тому що ми працюємо над ракетною програмою. І наші ракети оперативно-тактичного призначення зможуть діставати до Москви. Це паритетні дії у відповідь на дії Росії. Якби не було цієї агресії, ніколи б українські ракети ні на яку Москву не були б спрямовані», — підкреслив він.

Контекст. Раніше президент Росії Володимир Путін заявив: якщо Україна стане членом НАТО, то підлітний час ракети від Харкова чи Дніпра до центральної частини Росії, а саме до Москви, зменшиться до 7 – 10 хвилин. Він зазначив, що розширення НАТО до кордонів Росії має для Кремля «практичне значення», оскільки багато країн-учасниць Альянсу могли б розмістити на території України пускові установки протиракетної оборони, які можна використовувати не лише в оборонних цілях, а тому є небезпека для Росії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини