Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

РФ закриває роботу свого представництва при НАТО — Лавров

Росія зупиняє роботу постійного представництва при Північноатлантичному альянсі «у відповідь на дії НАТО», а також припиняє діяльність військової місії зв'язку НАТО в Москві.

Про це повідомив у понеділок глава МЗС РФ Сергій Лавров, передає «Інтерфакс».

«У відповідь на дії НАТО ми припиняємо роботу свого постійного представництва при НАТО, зокрема роботу головного військового представника. Напевно, з 1 листопада або це триватиме ще кілька днів», — сказав Лавров на пресконференції в Москві.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Також Росія зупиняє роботу військової місії зв'язку та інформаційного бюро НАТО в Москві.

«По-друге, ми припиняємо діяльність військової місії зв'язку НАТО в Москві. Акредитація її співробітників відкликається з 1 листопада нинішнього року. І, по-третє, припиняється діяльність інформаційного бюро НАТО в Москві, яке було засновано при посольстві Королівства Бельгія», — заявив міністр.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Він підкреслив: «Якщо в НАТО виникнуть якісь екстрені справи, то вони можуть звертатися із цих питань до нашого посла в Бельгії. Послу, який забезпечує двосторонні відносини».

Лавров зазначив, що «міжнародний секретаріат НАТО вже повідомлений» про заходи Росії у відповідь. У пресслужбі НАТО заявили, що взяли до відома слова Лаврова про взаємне закриття дипмісій, але поки що не отримали офіційних повідомлень від РФ.

Контекст. Причиною чергової хвилі охолодження між РФ і НАТО стало рішення відкликати з 1 листопада акредитацію у восьми співробітників постпредства Росії при НАТО. З цього дня скорочується загальна чисельність цього представництва при НАТО до десяти осіб, включно з адміністративно-технічним персоналом.

Після рішення про позбавлення акредитації генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг пояснив, що воно не пов'язане з якимись конкретними справами. «Ми відкликали акредитацію у восьми членів російської місії при НАТО, які були співробітниками розвідслужб, що працювали під прикриттям», — сказав він.

Коментарі

Всі новини