Facebook Pixel

Україна і Росія про нафту будуть сперечатися в Сінгапурі

Микола Гавриленко. Фото: УНІАН

Микола Гавриленко. Фото: УНІАН

«Укртранснафта» і російська «Транснефть» погодили проведення судових розглядів щодо спірних питань про транзит нафти в Сінгапурі. Про це генеральний директор «Укртранснафти» Микола Гавриленко сказав в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Сінгапур був обраний в якості місця для вирішення суперечок, так як у нього схожа з англійською правова логіка, і він є нейтральним центром.

Гавриленко зазначив, що додаткова угода між Україною і Росією про транзит нафти дозволяє більш точно трактувати пункти контракту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Юридично — це додаткова угода до договору, але рівень доповнень тягне на новий контракт, тому що зміни, які внесені, напевно, найбільші за весь період дії контракту. Там немає нічого революційного, але є штрихи, які дозволяють нам більш зрозуміло і чітко трактувати ті пункти контракту, які потрібні для стабільної і довгострокової роботи», — повідомив він.

Контекст

«Укртранснафта» і «Транснефть» 3 грудня уклали додаткову угоду до договору про транспортування нафти по території України. Угода продовжує дію контракту на 10 років — до 1 січня 2030 року.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За 10 років контракту «Транснефть» заплатить «Укртранснафті» 1,5 млрд євро. Після десятирічного контракту угода буде продовжуватися на рік до тих пір, поки одна із сторін, попередньо не повідомить іншу про відмову від договору.

Коментарі

Всі новини