Facebook Pixel

«Укравтодор» побудує мостовий перехід із Україною-Молдова за 3,5 млрд грн

«Укравтодор» оголосив тендер на будівництво прикордонного мостового переходу через Дністер на українсько-молдовському державному кордоні з розробкою проєктної документації очікуваною вартістю 3,46 млрд грн із ПДВ.

Мостовий перехід планується побудувати в районі населених пунктів Ямпіль — Косеуць. Відповідний тендер оголошений службою автомобільних доріг у Вінницькій області «Укравтодору».

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій — 31 травня, аукціон призначений на 6 липня. Відповідно до тендерної документації, роботи з будівництва моста потрібно завершити до кінця 2022 року.

Telegram Logo

Один із потенційних учасників запросив у замовника інформацію про наявність техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) об'єкта, який повинен мати позитивний висновок експертизи і бути узгоджений з державою Молдова. Відповіді від замовника поки що не надійшло.

Контекст. У січні 2021 року президент України Володимир Зеленський і президент Молдови Майя Санду підписали Меморандум щодо розвитку транспортно-транзитного потенціалу двох країн. Їм, зокрема, передбачено будівництво автомобільної магістралі між столицями обох держав.

У рамках транспортного співробітництва передбачено міжнародно-правове оформлення будівництва моста «Ямпіль-Косеуць», а також пошук і залучення до реалізації проєкту міжнародних фінансових організацій.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини