Facebook Pixel

Балаклія повертається до життя: в деокупованому місті готуються до випуску газет

Звільнена від російських окупантів Балаклія повертається до життя. У місцевому видавничому будинку «Балдрук» триває підготовка до початку випуску друкованої преси, яка має договори із цим підприємством. Про це Національній спілці журналістів України розповів очільник підприємства Сергій Обізний.

За його словами, спочатку друкарня не зможе працювати на повну потужність. Однак працівники друкарні вже висловили свою готовність запустити процес, тож роботи розпочнуться найближчим часом.

Quote«До повноцінної роботи друкарні ще далеко: у нещодавно визволеній Балаклії тривають заходи із забезпечення нормального життя, безпеки життєдіяльності. На щастя, під час окупації зберіглися комп’ютери, машини, обладнання. Колектив, який також зберігся, готовий розпочати роботу. На жаль, частину паперу рашисти знищили – її викотили надвір, щоб зробити укріплення», — зазначив Обізний.

Він також розповів, що у друкарні вже почали роботи з розблокування приміщення підприємства, обдзвонюють редакції, які традиційно друкуються у Балаклії. Вже відомо, що дві редакції у звільнених містах не зможуть відновити роботу, частина готова працювати.

Крім того в видавничому будинку розповіли, що співпрацювали не лише з підприємствами, що знаходилися на Харківщини, а також у й Луганській області, й наразі вони перебувають під окупацією.

Quote«Чекаємо на звільнення Сватового. Як тільки це станеться, одразу будемо відновлювати роботу, намагатися розв’язати питання друку і розповсюдження нашого видання (бо в нас основний тираж – передплатний)», – розповів у коментарі НСЖУ головний редактор газети «Сватівські відомості» Андрій Крюков.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉