Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укрпошта» та «Нова пошта» вже повернулися до звільненої Балаклії на Харківщині

«Укрпошта» та «Нова пошта» відновили роботу в деокупованій Балаклії. Фото: Telegram/Укрпошта

«Укрпошта» та «Нова пошта» відновили роботу в деокупованій Балаклії. Фото: Telegram/Укрпошта

До звільненої від російських загарбників Балаклії на Харківщині повернулися «Укрпошта» та «Нова пошта».

В «Укрпошті» наголосили, що до міста прибули не лише автомобілі компанії. Їхні співробітники також привезли до Балаклії Starlink, тож тепер місцеві жителі мають доступ до інтернету.

Quote«Укрпошта» + Starlink у Балаклії. Зв’язок зі світом відновлено!» — йдеться в повідомленні компанії в Telegram.

Водночас у «Новій пошті" сповістили про початок підготовки до відновлення роботи в деокупованих містах Харківської області.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Відучора, 12 вересня, запрацювало мобільне відділення «Нової пошти» на приймання та отримання посилок до 10 кг. Воно розташоване за адресою: м. Балаклія, вул. Жовтнева, 18 і працюватиме щодня з 11 до 16 години... Тепер мешканці Балаклії зможуть отримувати посилки від близьких та рідних і гуманітарну допомогу. Також вони зможуть замовляти найнеобхідніше в інтернеті: їжу, ліки, речі першої потреби або ті товари, яких ще немає в місцевих магазинах, а «Нова пошта» доставить усе якнайшвидше», — йдеться в повідомленні.

У компанії наголосили: поки що у відділені не приймають готівку. Також зазначалося, що до кінця тижня «Нова пошта» планує відкрити ще 14 відділень в інших деокупованих містах Харківської області, а до 1 жовтня — відновити роботу 80% мережі.

Коментарі

Всі новини