Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Віктора Ляшка відповіли щодо можливих санкцій для кафе, де побував Зеленський

Фото: https://t.me/OP_UA

Фото: https://t.me/OP_UA

Володимир Зеленський 3 червня 2020 року у кав'ярні у місті Хмельницькому

У головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка прокоментували ситуацію щодо відвідування президентом України Володимиром Зеленським 3 червня кафе у Хмельницькому.

Помічниця Ляшка Марія Іваник повідомила The Page, що жодних правил і норм порушено не було, носіння медичних захисних масок і дотримання соціальної дистанції зокрема.

«Маски під час прийому їжі, самі розумієте, навряд чи можливі», — зазначила вона.

За словами помічниці Ляшка, власник кафе після зустрічі Зеленського з підприємцями запросив президента та його команду, у складі якої був і сам Віктор Ляшко, до свого закладу, щоб оглянути, як у ньому дотримуються протиепідемічних норм і чи готовий він до відновлення роботи з 5 червня.

«Віктор Ляшко переконався, що рекомендації власник кафе виконує», — зазначила Іваник.

На запитання The Page, чи були б застосовані санкції (йдеться про штрафи) до закладу у разі виявлення порушень, Іваник відповіла, що такі рішення уповноважена ухвалювати місцева влада на свій розсуд.

Контекст. Офіс президента 3 червня у своєму телеграм-каналі опублікував фотографію із Зеленським у приміщенні кафе у Хмельницькому.

«Крута кава у Хмельницькому! Ароматна та смачна! Перші кафе виходять із карантину, оговтуємося потихеньку від коронавірусної епідемії», — передав ОП слова Володимира Зеленського.

Згадане фото викликало обурення серед користувачів соцмереж, оскільки 3 червня Кабмін постановив, що приміщення ресторанів і кафе можуть відкритися лише з 5 червня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини