Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У «Планеті Кіно» розповіли «про найгірше в кіноіндустрії» через COVID-19

Фото: pixabay

Фото: pixabay

Через карантинні заходи Лос-Анджелес опинився в глибокому локдауні. Це може завадити зйомкам фільмів, що вдарить по світовій кіноіндустрії. Про це розповіла генеральна директорка мережі «Планета Кіно» Наталя Байдан у рамках спецпроєкту Five O`Clock.

Байдан зауважила, що під час криз у кінотеатрів не було великого скорочення кількості глядачів. Тому найбільшою проблемою стане саме відсутність продукту.

Quote«Будь-який кінотеатр у будь-якій точці світу — свого роду супермаркет голлівудського продукту. Якщо мені нічого виставити на полиці, то у мене велика проблема», — зазначила гендиректорка мережі «Планета Кіно».

Американські колеги розповіли їй, що вже наприкінці березня Лос-Анджелес перебував у стані локдауну, вони не працювали і відмовилися детальніше пояснити, що наразі відбувається у столиці кіновиробництва.

Контекст. Планується, що «Планета Кіно» відкриє кінотеатри орієнтовно 2 липня. Однак спочатку співробітники почнуть проводити спільні конференц-коли та наради. А відкриття кінотеатрів відбудеться в останню чергу.

В Україні з 17 березня діє заборона на роботу торгових залів та закладів громадського харчування. Не працювали торгові центри, магазини, окрім продовольчих, салони краси, кінотеатри та інше.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини