Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Коли відкриються кінотеатри в Україні: «Планета Кіно» дала прогноз

«Планета Кіно» планує відкрити свої кінотеатри на початку липня. Фото: сайт мережі

«Планета Кіно» планує відкрити свої кінотеатри на початку липня. Фото: сайт мережі

Мережа кінотеатрів «Планета Кіно» відкриє кінотеатри орієнтовно 2 липня. Однак спочатку співробітники почнуть проводити спільні конференц-коли та наради. А відкриття кінотеатрів відбудеться на останній фазі.

Про це заявила генеральний директор «Планети Кіно» Наталія Байдан в одній із серій відеоконференцій проєкту РG, які публікуються на сайті щосереди о 17:00, – Five O'clock. Вона розповіла, що зараз мережа активно працює над заходами безпеки у своїх кінотеатрах, додавши, що після карантину в мережі відбудуться зміни – щонайменше в офісі.

Байдан також розповіла, як «Планета Кіно» справлялася з кризою, викликаною COVID-19:

«Оскільки ця криза дещо відрізнялася від попередніх, ми повинні були оновити свої ідеї та запропонувати нашим клієнтам те, чого не було раніше. Так ми почали співпрацю з Glovo, з «Ракетою», з Uber Eats і доставляли цілий ряд різних варіантів попкорну, який міг би зацікавити будь-кого з клієнтів. Ми також запропонували самовивіз.

Другий варіант – ми запропонували своїм глядачам підтримати нас і почали продавати сертифікати, якими можна буде скористатися тоді, коли кінотеатри відкриються. Це не фінансова підтримка на мільйони гривень. Настільки було важливо і мені як керівнику мережі кінотеатрів, і моїм співробітникам, які побачили, що наші глядачі нас люблять, вони нас чекають і готові підтримувати, попри незрозумілі перспективи. Тому що на той час взагалі ніхто не знав, хто, коли та як відкриється».

Байдан також розповіла ще про один проєкт, у якому мережа взяла участь. Йдеться про показ фільму «Мої думки тихі» у житловому комплексі на величезному екрані спільно з «Київстаром» і рекламною агенцією «Пломбір».

Quote«Зібрали величезну кількість глядачів житлового комплексу. Люди просто дивилися з балконів, вікон. І могли замовити собі у квартиру попкорн. Це було щось. Свято життя ніхто не відміняв. І наші люди хочуть цього свята», — зазначила вона.Мережу «Планета Кіно» заснувала у 2008 році компанія «Тріумф Медіа Груп». Перший кінотеатр відкрили в Києві. Зараз мережа представлена також в Одесі, Львові, Харкові та інших містах. На початок 2018 року мережа налічувала 8 кінотеатрів по всій країні.


Контекст. В Україні з 17 березня діє заборона на роботу торгових залів та закладів громадського харчування. Не працювали торгові центри, магазини, окрім продовольчих, салони краси, кінотеатри та інше.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини

Five O`Clock. Випуск 1

партнерський матеріал