Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Мінфіні пояснили високе зростання витрат на чиновників в держбюджеті-2021

Перший заступник міністра фінансів Денис Улютін назвав маніпулюванням критику зі сторони народних депутатів щодо підвищення видатків на утримання державних адміністрацій у Державному бюджеті на 2021 рік та пояснив, куди підуть ці гроші. Про це він розповів у коментарі The Page.

За словами Улютіна, в Офісі президента [збільшення витрат нардепи критикували найбільше — ред. The Page] також працюють люди, а ця сума грошей — доплата до мінімальної зарплатні. Він додав, що це пов’язано зі зміною мінімальної зарплати, яку отримують, наприклад, прибиральниці, водії та інший обслуговуючий персонал. Зараз вони отримують всього 5 тис. грн.

Заступник міністра розповів, що Мінфін проаналізував рівень зарплат обслуговуючого персоналу і виявилося, що там досить низька заробітна плата. Він також додав, що саме рядок ДУС (Державне управління справами) викликає завжди надзвичайну зацікавленість.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Всі думають, що це оплата діяльності президента, однієї людини, це йому на кортежі і все решта. Ні. Доплата, яка була передбачена, вона якраз спрямована на доплату персоналу. Ба більше, в Офісі президента працюють такі ж кваліфіковані спеціалісти, як і в будь-якому іншому міністерстві. І там немає захмарних заробітних плат, про які всі кажуть».

Денис Улютін

Денис Улютін

Заступник міністра фінансів

Нагадаємо, раніше депутати розкритикували проєкт Державного бюджету на 2021 рік. Зокрема, у коментарі «Радіо Свобода» член фракції «Голос» Ярослав Железняк заявляв, що на у держбюджеті зазначено 40% підвищення видатків на утримання Офісу президента, Державного бюро розслідувань та інших відомств..

Контекст. Кабмін раніше затвердив проєкт держбюджету-2021 й направив його на розгляд Ради.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини