У Мінфіні пояснили високе зростання витрат на чиновників в держбюджеті-2021

Перший заступник міністра фінансів Денис Улютін назвав маніпулюванням критику зі сторони народних депутатів щодо підвищення видатків на утримання державних адміністрацій у Державному бюджеті на 2021 рік та пояснив, куди підуть ці гроші. Про це він розповів у коментарі The Page.

За словами Улютіна, в Офісі президента [збільшення витрат нардепи критикували найбільше — ред. The Page] також працюють люди, а ця сума грошей — доплата до мінімальної зарплатні. Він додав, що це пов’язано зі зміною мінімальної зарплати, яку отримують, наприклад, прибиральниці, водії та інший обслуговуючий персонал. Зараз вони отримують всього 5 тис. грн.

Заступник міністра розповів, що Мінфін проаналізував рівень зарплат обслуговуючого персоналу і виявилося, що там досить низька заробітна плата. Він також додав, що саме рядок ДУС (Державне управління справами) викликає завжди надзвичайну зацікавленість.

Telegram Logo

«Всі думають, що це оплата діяльності президента, однієї людини, це йому на кортежі і все решта. Ні. Доплата, яка була передбачена, вона якраз спрямована на доплату персоналу. Ба більше, в Офісі президента працюють такі ж кваліфіковані спеціалісти, як і в будь-якому іншому міністерстві. І там немає захмарних заробітних плат, про які всі кажуть».

Денис Улютін

Денис Улютін

Заступник міністра фінансів

Нагадаємо, раніше депутати розкритикували проєкт Державного бюджету на 2021 рік. Зокрема, у коментарі «Радіо Свобода» член фракції «Голос» Ярослав Железняк заявляв, що на у держбюджеті зазначено 40% підвищення видатків на утримання Офісу президента, Державного бюро розслідувань та інших відомств..

Контекст. Кабмін раніше затвердив проєкт держбюджету-2021 й направив його на розгляд Ради.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини