Facebook Pixel

Аналітики JPMorgan назвали справедливу ціну біткоїна

Аналітики JPMorgan назвали справедливою ціною біткоїна $35 тисяч за монету, однак у разі зниження волатильності цифрового золота, експерти банку вважають обґрунтованою ціну вдвічі вище, або $73 000.

Як повідомляє Bloomberg, JPMorgan спрогнозував зростання цифрових валют у 2022 році на рівні 15% річних, що вище за показники нерухомості (12,5%), хедж-фондів (7,5%) та акцій (5%).

Аналітики зазначили, що обмежувальним фактором для інвестицій у цифрові валюти є надмірні коливання їхньої ціни на ринку. Тому спеціалісти банку поки що утримуються від рекомендацій щодо крипти як ключового активу.

Telegram Logo

«Це ставить під сумнів ідею про те, що мета біткоїна в $100 000 або вище, яка стала загальноприйнятим прогнозом на 2022 рік, досяжна без значного зниження волатильності. Цифрові активи перебувають у багаторічному тренді, але нинішня точка входу виглядає непривабливо», — йдеться у звіті JPMorgan.

На момент написання новини, капіталізація ринку криптовалют сягла $2,88 трлн згідно з CoinGecko. Біткоїн торгується близько $63 000, а ціна Ethereum оновила історичний максимум на позначках понад $4600.

Раніше аналітики JPMorgan назвали головним фактором ралі першої криптовалюти побоювання з приводу інфляції, а не ажіотаж щодо першого ф'ючерсного біткоїн-ETF.

Коментарі

Всі новини

FuckUp Night by EASE: в UNIT.City пройде IT-вечірка

новини компанії