Facebook Pixel

Аналітики JPMorgan назвали справедливу ціну біткоїна

Аналітики JPMorgan назвали справедливою ціною біткоїна $35 тисяч за монету, однак у разі зниження волатильності цифрового золота, експерти банку вважають обґрунтованою ціну вдвічі вище, або $73 000.

Як повідомляє Bloomberg, JPMorgan спрогнозував зростання цифрових валют у 2022 році на рівні 15% річних, що вище за показники нерухомості (12,5%), хедж-фондів (7,5%) та акцій (5%).

Аналітики зазначили, що обмежувальним фактором для інвестицій у цифрові валюти є надмірні коливання їхньої ціни на ринку. Тому спеціалісти банку поки що утримуються від рекомендацій щодо крипти як ключового активу.

«Це ставить під сумнів ідею про те, що мета біткоїна в $100 000 або вище, яка стала загальноприйнятим прогнозом на 2022 рік, досяжна без значного зниження волатильності. Цифрові активи перебувають у багаторічному тренді, але нинішня точка входу виглядає непривабливо», — йдеться у звіті JPMorgan.

На момент написання новини, капіталізація ринку криптовалют сягла $2,88 трлн згідно з CoinGecko. Біткоїн торгується близько $63 000, а ціна Ethereum оновила історичний максимум на позначках понад $4600.

Раніше аналітики JPMorgan назвали головним фактором ралі першої криптовалюти побоювання з приводу інфляції, а не ажіотаж щодо першого ф'ючерсного біткоїн-ETF.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉