Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Грузії заговорили про візовий режим із рф

У Грузії вимагають запровадити візовий режим з рф. Фото: mind.ua

У Грузії вимагають запровадити візовий режим з рф. Фото: mind.ua

У Грузії неурядові правозахисні організації вимагають встановити візовий режим для громадян рф. Про це йдеться у відповідній заяві НПО, повідомляють «Новости-Грузия».

У документі зазначається, що контролювати візити росіян до Грузії необхідно з міркувань національної безпеки країни.

Quote«Ми вважаємо, що контроль за в'їздом до Грузії російських громадян і підприємств є питанням національної безпеки країни», — йдеться в заяві.

Також у НПО наголосили на актуальності теми масового приїзду до Грузії громадян рф останнім часом. Так, починаючи з лютого в країні зареєстровано приблизно 6400 російських компаній, що в 7 разів перевищує торішній показник.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На думку представників НПО, росіяни можуть використати окуповану Грузію для виходу зі складної економічної ситуації, спричиненої санкціями проти рф.

Quote«Окупація, що триває, етнічні чистки, скоєні рф у Грузії, злочини проти людяності, безперервний конфлікт в Україні та підхід рф, який вона часто використовує — інтервенція в іноземну державу під приводом так званого захисту власних громадян — створюють достатню підставу для встановлення візового режиму», — наголосили в НПО.
Quote«На підставі вищевикладеного вимагаємо негайно встановити візовий режим для громадян росії та переглянути правовий статус тих, хто вже в'їхав на територію країни», — йдеться в документі, який підписали 19 організацій.

Коментарі

Всі новини