Трамп пообіцяв опублікувати 12 листопада розшифровку ще однієї розмови з Зеленським

Фото: YouTube

Фото: YouTube

Президент США Дональд Трамп сказав, що він має намір опублікувати стенограму другої телефонної розмови з Володимиром Зеленським на початку наступного тижня, ймовірно, 12 листопада. Про це повідомило Bloomberg.

Трамп зазначив, що ні один президент за всю історію США не проходив через щось подібне. Що відбувається, є «полюванням на відьом», і таке в майбутньому не повинно повторитися ні з одним американським президентом.

Вперше про намір опублікувати розшифровку ще однієї розмови з Зеленським Трамп заявив 8 листопада. Тоді він повідомив, що, крім спілкування в липні, що стало підставою для початку процедури імпічменту, у двох президентів була ще одна розмова по телефону. Цей дзвінок був зроблений в квітні, коли Трамп подзвонив Зеленському і привітав його з перемогою на президентських виборах.

Контекст

Палата представників Конгресу США 31 жовтня ухвалила резолюцію про офіційний початок процедури імпічменту президента країни Дональда Трампа.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Хто очолить Ощадбанк: Мінфін обрав фіналістів

Міністерство фінансів визначило п'ять фіналістів конкурсу на посаду голови правління державного Ощадбанку. Крім Геннадія Хелемського, Галини Пахачук і Сергія Наумова, за даними джерела zn.ua на посаду претендують також Антон Тютюн і Сергій Магдич.

Карантин відібрав прибуток у шести з десяти українських компаній

Пандемія COVID-19 вплинула на доходи, кількість працівників та інвестиції компаній. З усіх членів Американської торговельної палати 64% зафіксували зниження доходів. І тільки 5% мають підвищення доходів.

Як я провела карантин

Цього року літо почалося з майже скасування карантину. Зазвичай влітку планують відпустку, а тут схопилися за роботу після двох з половиною місяців, проведених вдома. У журналістів усе навпаки: під час карантину роботи додалося.

style