Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Трамп дав 45 днів на купівлю американського бізнесу TikTok американською компанією

Microsoft може купити американські операції TikTok

Microsoft може купити американські операції TikTok

Президент США Дональд Трамп заявив, що не заперечує проти придбання корпорацією Microsoft американських операцій китайської компанії TikTok. Він повідомив, що заборонить сервіс у США з 15 вересня, якщо продаж не відбудеться.

Раніше Трамп неодноразово говорив, що китайські соцмережі TikTok і WeChat можуть використовуватися для збору інформації про громадян США. 2 серпня голова Держдепартаменту Майк Помпео повідомив, що певних заходів проти TikTok буде вжито вже найближчими днями. Трамп також говорив, що заборона китайського застосунку — «один з багатьох» варіантів, які він розглядає як відповідь на ситуацію з коронавірусом.

У червні TikTok і ще близько 60 китайських застосунків заблокували в Індії через те, що вони нібито завдавали шкоди суверенітету та безпеці країни.

Керівництво TikTok не раз заявляло, що компанія не передає дані користувачів владі іноземних держав.

Контент. TikTok, що належить китайській компанії ByteDance, за два роки стала лідером у сегменті сервісів для коротких відео в Китаї і швидко завоювала популярність по всьому світу.

Тільки у США у TikTok 100 млн користувачів, і якщо вони перейдуть до Microsoft, то компанія може стати серйозним суперником для Facebook (власник Instagram) і Snap. У Microsoft є соціальна мережа для професіоналів LinkedIn. Крім того, компанія може бути зацікавлена у придбанні бізнесу TikTok у Канаді, Австралії та Новій Зеландії.

Поки ByteDance не зробила публічних заяв щодо можливої угоди. Однак раніше представники компанії заявляли, що вступили в переговори з «іншою технологічною компанією».

У своїй першій публічній заяві Кевін Маєр, екскерівник Disney, а нині генеральний директор TikTok, сказав, що компанія зробить відкритим код, який управляє алгоритмами модерації контенту. Робиться це для того, щоб експерти могли спостерігати, як політики сервісу застосовуються у реальному часі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини