Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Харків був і буде українським містом». Мер Харкова прокоментував слова Зеленського

Терехов Зеленському: Харків був і буде український. Фото: city.kharkov.ua

Терехов Зеленському: Харків був і буде український. Фото: city.kharkov.ua

Мер Харкова Ігор Терехов відповів на припущення президента України Володимира Зеленського, що Росія може захотіти окупувати Харків у разі загострення. Мер міста сказав, що Харків був і буде українським містом.

Quote«Харків був і буде українським містом, жителі якого є громадянами єдиної та неподільної України. І будь-хто, хто посягне захопити Харків, має розуміти: на захист свого улюбленого міста стануть не лише харків'яни, а й усі українці», — наголосив Терехов.

Він також запевнив харків'ян, що місто має всі сили та засоби для того, щоб дати тверду відсіч потенційному загарбнику та відстояти Харків.

Quote«Знаю, що через багаторічну звичку людей заклики дотримуватися спокою часто мають зворотний ефект. Але запевняю вас: приводів для занепокоєння немає і Харків і надалі успішно розвиватиметься під мирним небом. Усе буде Харків і все буде Україна!» — доповнив мер міста.

Контекст. Президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю The Washington Post заявив, що якщо Росія захоче наростити ескалацію, то спробує це зробити на тих територіях, де історично проживають люди, які мали родинні зв'язки з Росією, тобто захопити Харків.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини