Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський припустив, що Росія може спробувати окупувати Харків

Зеленський: Росія може спробувати окупувати Харків. Фото: president.gov.ua

Зеленський: Росія може спробувати окупувати Харків. Фото: president.gov.ua

Якщо Росія захоче наростити ескалацію, то спробує це зробити «на тих територіях, де історично проживають люди, які мали родинні зв’язки з Росією», тобто захопити Харків. Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю The Washington Post.

Зеленський сказав, що Росія може спробувати захопити українські території на підставі «захисту» російськомовного населення. За його словами, це стане початком великомасштабної війни.

Quote«Харків, який перебуває під контролем уряду України, може бути окупований. Росії потрібен привід — скажуть, що захищають російськомовне населення. Після окупації та анексії Криму ми розуміємо, що це можливо і може статися», — зазначив він.

Зеленський наголосив, що не знає, «що вони збираються робити, бо це великі міста».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«У Харкові проживає понад мільйон жителів. Це не буде просто окупацією; це буде початком великомасштабної війни», — додав він.

Контекст. З осені 2021 року РФ стягує війська до українських кордонів. Західні ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли, що російське вторгнення в Україну може статися на початку 2022 року, до цього залучать майже 175 тисяч військовослужбовців РФ.

Коментарі

Всі новини