Facebook Pixel

США розробили пакет «дуже болючих» санкцій проти РФ – Кулеба

США розробили пакет «дуже болючих» санкцій проти РФ, здатних завдати руйнівного економічного удару в разі її агресії проти України. Росія втратить доступ до цілої низки важливих для її розвитку технологій. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Quote«Я не можу розкривати всі деталі, бо наразі на фінішній прямій робота щодо погодження дій між Сполученими Штатами та їхніми європейськими союзниками, і дуже важливо їй не зашкодити. Але принциповим є те, що рішення у Вашингтоні вже ухвалено: США готові застосувати всю міць своїх економічних і фінансових інструментів, щоб перекрити кисень російській економіці та російським багатіям», — сказав Кулеба.

Міністр заявив, що держсекретар США Ентоні Блінкен особисто запевнив у готовності Сполучених Штатів застосувати ці та інші важелі для стримування Росії.

Контекст. Про візит Блінкена в Україну стало відомо лише за день до його приїзду. Після розмови з українською владою держсекретар США проведе переговори з представниками ФРН, Франції та Великої Британії. Зустріч, як пише Reuters, буде присвячено готовності цих країн спільно зі США впровадити серйозні санкції проти РФ у разі ескалації конфлікту на українському кордоні. Після цього держсекретар проведе зустріч з очільником російського МЗС Сергієм Лавровим.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉