Facebook Pixel

Суд змінив власників готелю «Либідь», яким керує Premier Hotels

Господарський суд Києва 24 червня вирішив витребувати столичний готельний комплекс «Либідь», яким керує мережа Premier Hotels and Resorts, у компанії «Хотел Проперті». Тепер готель повернуто його попередньому власнику — компанії «Готельний комплекс «Либідь».

Про це повідомила юридична фірма Ario Law Firm, яка захищає права «Готельного комплексу «Либідь», передає «Інтерфакс-Україна».

За словами старшого партнера юрфірми Юліана Хорунжого, рішення суду вже набуло законної сили.

Telegram Logo

Суд визнав незаконним вилучення готелю площею 15 тис. кв. м у власника за договором іпотеки в 2015 році. «Таким чином, були скасовані всі подальші реєстраційні та нотаріальні дії з майном», — відзначили юристи.

Зокрема, мова йде про скасування реєстраційних дій приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Чорней В.В. Їх незаконність раніше підтвердив Мін’юст, уточнює Хорунжий.

  • Контекст

У березні 2016 року Госпсуд Києва вирішив виселити «Перехідний банк «РВС банк» з приміщення готелю «Либідь» і передати його в розпорядження «Хотел Проперті» в рахунок погашення боргу за іпотекою.

Верховний суд, а також Вищий господарський суд і Київський апеляційний суд підтвердили рішення Госпсуду Києва.

  • Хто є хто

Компанія «Хотів Проперті» зареєстрована в жовтні 2015 року. Її основний вид діяльності — управління готелями. За даними Єдиного держреєстру юросіб, власником є компанія «Карінза Інвестмент Лтд» з Віргінських островів. Кінцевий бенефіціар — латвієць Гутіліс Улдіс.

Готель «Либідь» побудовано в 1970 році. 17-поверхова будівля має 273 номери. У готелі також є три конференц-зали. На початку 2019 року мережа Premier Hotels and Resorts після реконструкції відкрила на сьомому поверсі готелю 18 номерів категорії «прем’єр бізнес» і два номери «люкс бізнес».

Коментарі

Всі новини