Facebook Pixel

Суд заарештував вілли, котеджі, землі і рахунки сина Миколи Азарова у Європі

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Дві вілли та земельні ділянки в Італії, банківські рахунки у Швейцарії, Люксембурзі та Італії Олексія Азарова — сина експрем'єра Миколи Азарова — тепер перебувають під арештом.

Таке рішення прийняв Київський апеляційний суд і передав частину майна в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА). Останнє отримало два будинки і земділянки в Україні.

Суд задовольнив апеляцію Генпрокуратури у справі про хабар у 140 млн грн. За версією слідства, Микола Азаров і його син отримали ці гроші за призначення ексглави Адміністрації президента Андрія Клюєва на посаду першого віце-прем'єра.

Під арешт потрапили:

Telegram Logo
  • 10 банківських рахунків, відкритих у Швейцарії, Люксембурзі та Італії компаніями, пов'язаними з Олексієм Азаровим;
  • Два будинки і земельні ділянки, розташовані на території Італії у муніципалітеті Ольбія (Сассарі), місто Гольфо Маринелла, які належать компанії AGOSTO 2012 s.r.1.;
  • Два котеджі, три земельних ділянки, три житлових будинки, два домоволодіння і гараж в Україні.

Рішення суду оскарженню не підлягає.

Зараз Генпрокуратура проводить розслідування і проти Миколи Азарова. Йому закидають участь у злочинній організації, яка заволоділа скрапленим газом вартістю близько 2,2 млрд грн.

Коментарі

Всі новини