Мінус 1,7 млн грн. Суд конфіскував електромобіль Tesla, ввезений з порушенням митних правил

Tesla Model X 75D. Фото: «Електромобілі»

Tesla Model X 75D. Фото: «Електромобілі»

Поліська митниця Держмитслужби виграла справу в апеляційному суді Рівненської області. Як наслідок вона отримала право повернути в дохід держави електромобіль Tesla Model X 75D, вартістю близько 1,7 млн грн.

Раніше митники та поліція з'ясували, що цей автомобіль був ввезений незаконно. Громадянин України подав документи, що містять неправдиві відомості про відправника та одержувача товару, а також щодо його реальної вартості.

Крім того було встановлено, що цей електромобіль знаходиться у власності норвезького банку та розшукується правоохоронцями Норвегії, оскільки фігурує в кримінальному розслідуванні за фактом незаконного заволодіння ним невідомими особами.

Telegram Logo

Тому митниця відкрила адміністративну справу про порушення митних правил. Санкція за них передбачає штраф у розмірі 100% вартості товару з конфіскацією предмета порушення митних правил.

У червні поточного року міський суд у Рівному закрив це виробництво в зв'язку з закінченням строків притягнення правопорушника до адміністратівноӥ відповідальності.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Це рішення митниця оскаржила в апеляції і виграла її.

Додатково. The Page нагадало, що необхідно зробити з автомобілем, щоб він пережив найхолоднішу пору року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини