Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Стейблкоїн USDC вийшов на перше місце, потіснивши Tether USDT

Стейблкоїн USDC став першим за розповсюдженням. Фото: bitcointalk.com

Стейблкоїн USDC став першим за розповсюдженням. Фото: bitcointalk.com

Емісія стейблкоїна USD Coin (USDC) від консорціуму Centre на блокчейні Ethereum уперше перевищила обсяг пропозиції стейблкоїна Tether (USDT).

За даними Etherscan, на час написання в Ethereum випущено понад 40 млрд USDC. Значення Tether приблизно 39,83 млрд USDT, повідомляє The Block.

Однією з основних причин зростання представник Circle назвав широке використання USDC у секторі DeFi. На збільшення пропозиції в Ethereum вплинули значні рухи ринку, що спостерігалися останніми місяцями.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На відміну від своїх конкурентів USDT не надто покладається на сектор DeFi, пояснив технічний директор Tether Паоло Ардоіно. Він пояснив, що попит на актив здебільшого зумовлений його популярністю серед інституційних інвесторів і користувачів централізованих платформ (CEX).

Ончейн-дані підтверджують ці тези. Згідно з Glassnode, у смартконтрактах заблоковано понад 42% сукупної пропозиції USDC. Для USDT значення становило приблизно 22%.

Підписуйтесь на нас в Google News!
glassnode-studio-usd-coin-percent-of-supply-in-smart-contracts.png

Розповсюдження стейблкоїнів за блокчейнами

Мережа Ethereum є домінівною для обох стабільних монет. Але вони також представлені й в інших блокчейнах.

Стейблкоїн USDT доступний у восьми мережах: Ethereum, Tron, EOS, Liquid Network, Algorand, Simple Ledger Protocol (SLP), Omni, Solana та Avalanche.

USDC випущений у семи блокчейнах: Ethereum, Algorand, Solana, Stellar, Tron, Hedera Hashgraph і Avalanch.

Для USDC Ethereum залишається основною мережею. На цей блокчейн припадає понад 88% сукупної пропозиції активу.

Водночас популярність USDT зростає в мережі Tron. Від початку 2021 року пропозиція стейблкоїна на цьому блокчейні збільшилася практично в шість разів — із 6,8 млрд USDT до 38,75 млрд USDT. Для порівняння: у мережі Ethereum випущено 39,83 млрд USDT.

usdt-2.png


Коментарі

Всі новини