Facebook Pixel

Конгрес ухвалив оборонний бюджет із санкціями проти РФ. Кого з росіян внесли до списку

Палата представників Конгресу США 316 голосами проти 113 схвалила оборонний бюджет на 2022 рік у сумі $768 млрд, що включає санкції проти Росії.

З $768 млрд $740 млрд передбачено безпосередньо на потреби Пентагону, $28 млрд — на Міністерство енергетики, повідомляє The Hill.

Законодавці також включили до законопроєкту поправки щодо нових санкцій проти газопроводу «Північний потік — 2», суверенного боргу Росії та низки російських представників.

Telegram Logo

Головні звинувачення проти росіян трактуються як «порушення прав людини».

До списку потрапили:

  1. Глава уряду РФ Михайло Мішустін;
  2. Голова виборчкому Елла Памфілова;
  3. Прессекретар президента Дмитро Пєсков;
  4. Мер Москви Сергій Собянін;
  5. Головна редакторка телеканалу Russia Today Маргарита Симоньян.

Санкції проти «Північного потоку — 2» пропонують ввести проти кола осіб, які планували будівництво й експлуатацію трубопроводу, без зазначення персоналій. Цим особам буде заборонено в'їзд до США, а їхні активи — заморожено.

Крім того, документ наказує керівництву військовими й розвідувальними структурами країни чітко роз'яснити, як вони планують захищатися від терористичних загроз із Афганістану.

Пропонується також припинити надання підтримки відомствам Саудівської Аравії, які здійснюють бомбардування Ємену, що призводять до жертв серед цивільного населення.

Свій варіант оборонного бюджету готує також Сенат. Законопроєкти обох палат мають бути об'єднані й після цього надійти на підпис до президента.

Коментарі

Всі новини