Facebook Pixel

Sotheby's проведе перший NFT-аукціон цифрового художника

Аукціонний будинок Sotheby's виставить на торги роботи цифрового художника Murat Pak у вигляді невзаємозамінних токенов (NFT).

Роботи Murat Pak завоювали вдячність в сфері цифрового арт-простору за рахунок властивого йому монохромного стилю. Розпродажі його робіт швидше за все відбудуться в квітні.

«Поки ще занадто рано говорити про криптографічним мистецтві в цілому. Але NFT захоплює. Ми вважаємо, що у технології є потенціал», — заявив в інтерв'ю CNBC глава майданчики Чарльз Стюарт.

Збори робіт художника переважно буде містити серії окремих видань. Також буде представлена єдине в своєму роді твір «Everydays: The First 5000 Days» від Beeple. У лютому його продали на аукціоні Christie's майже за $70 млн.

Організатори натякнули, що потенційним покупцям варто очікувати «деякі інші сюрпризи». Торги триватимуть протягом декількох наступних тижнів. Деталі представлять пізніше.

Аукціонний будинок Sotheby's заснований в 1744 році.

NFT (non-fungible token) — невзаємозамінні токени, що представляють собою титули власності на цифрові об'єкти. Це можуть бути тексти, зображення, звукові записи, цифрові твори мистецтва, ігрові предмети або персонажі, доменні імена, фінансові інструменти, клубні карти інше.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉