Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

Мережа брокерів з нерухомості Sothbey's відкриє офіс в Україні

Представником мережі міжнародних агентств нерухомості Sothbey's International Realty Affiliates LLC в Україні стала компанія InRealtyOU, яка буде представлена на ринку під назвою Ukraine Sothbey's International Realty. Головою компанії призначено Зана Лаунагса.

Президент та виконавчий директор Sothbey's International Realty Філіп Уайт зазначив, що український ринок розкоші поступово зростає, а його доля зберігається за рахунок великих індивідуальних капіталів, передає «Інтерфакс-Україна».

За словами Уайта, досвід Лаунагса в галузі нерухомості складає понад 10 років.

Sothbey's International Realty — рієлторська служба для клієнтів аукціонного дому Sothbey's, яка була створена у 1976 році. Мережа налічує понад 1 тис. офісів у 70 країнах світу, а об’єм продажів минулого року склав $114 млрд.

Контекст. Sothbey's — один з найстаріших у світі аукціонних домів. Спільно з аукціонним домом Christie`s займає близько 90% світового ринку аукціонних продажів антикваріату, предметів мистецтва тощо. Є найбільшим у світі аукціонним будинком.

Минулого року франко-ізраїльський медіамагнат Патрік Драі, засновник телекомхолдингу Altice та колекціонер предметів мистецтва, придбав аукціонний дім Sotheby's за $3,7 млрд.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉