Facebook Pixel

Активи олігархів продаватимуть через «Прозорро.Продажі» — Соболев

«Прозорро.Продажі» може стати платформою для продажу санкційних і арештованих активів, але для цього потрібні зміни в законодавстві України.

Про це в інтерв’ю The Page розповів Олексій Соболев, екскерівник державної компанії, напередодні свого призначення заступником міністра економіки.

Quote«Ми зараз працюємо над удосконаленням законодавства з продажу санкційних і арештованих активів. Це те, що зараз конфіскують в Україні, — активи олігархів, щоб гроші від їхнього продажу швидше потрапили в бюджет», — повідомив Олексій Соболев.

Він додав, що зараз у Верховній Раді готується проєкт змін у законодавство, щоби зробити аукціони з продажу конфіскованих активів «прозорими, з довірою, з високою конкуренцією».

Quote«Дуже сподіваюся, що це відбудеться цього року», — підкреслив Олексій Соболев.

Нещодавно компанія почала продавати також «безнадійні» кредити державних банків, а також майно державних акціонерних компаній. Законодавча база для цих напрямів уже є.

Quote«Уже давно нашу систему добровільно використовують великі компанії, як-от «Укрпошта», «Нафтогаз», «Укрзалізниця», і їм це подобається. Зараз це розширили на всі великі акціонерні компанії», — додав Олексій Соболев.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉