Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Херсонський єнот з мелітопольською черешнею: Укрпошта готує випуск нової марки

Укрпошта випустить нову марку з херсонським єнотом. Фото: facebook.com/ukrposhtaceo

Укрпошта випустить нову марку з херсонським єнотом. Фото: facebook.com/ukrposhtaceo

Голова Укрпошти Ігор Смілянський анонсував випуск марки з херсонським єнотом, якого російські окупанти викрали з зоопарку та вивезли до тимчасово окупованого Криму. Про це він написав у себе на Facebook.

Також на марці планують зобразити мелітопольську черешню, які є символом окупованого міста.

Quote«Люблю починати п’ятницю з позитиву. Після марки з херсонським кавунчиком, нас просять випустити марку з мелітопольською черешнею та «тим самим» єнотом. Проте, на всі події марок не вистачить, то, може, поєднаємо?» — зазначив Смілянський.

Варто зазначити, що «Укрпошта» постійно випускає марку, приурочену до значних подій. Зокрема, є марки до звільнення від окупантів острову Зміїний, затоплення крейсера «Москва», вибуху на Кримському мосту та звільнення Херсону від росіян.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо, після звільнення Херсону один з окупантів почав вихвалятися у соціальних мережах, що він під час відходу з міста прихопив з собою трофей — єнота з місцевого зоопарку. Згодом взагалі стало відомо, що російські загарбники вивезли з херсонського зоопарку значну частину тварин. Всі вони опинилися у зоопарку в окупованому Криму. Після розголошення інформації про викрадення тварин директор кримського зоопарку пообіцяв, що всіх тварин повернуть.


Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини