Facebook Pixel

Прямо до Парижа, Ніцци, на Мальту. SkyUp і Ryanair запускають нові рейси з Києва

SkyUp запускає прямі рейси до Парижа та Ніцци, а Ryanair — на Мальту: ціна квитків, розклад. Фото: Facebook / SkyUp

SkyUp запускає прямі рейси до Парижа та Ніцци, а Ryanair — на Мальту: ціна квитків, розклад. Фото: Facebook / SkyUp

Українська авіакомпанія SkyUp та ірландський лоукостер Ryanair відкривають прямі рейси з Києва до Парижа, Ніцци й на Мальту відповідно.

Як повідомила SkyUp на своїй сторінці у Facebook, перший рейс Київ — Париж запланований на 20 серпня, після чого літаки компанії літатимуть туди тричі на тиждень (понеділок, середа і п'ятниця). Щодо Ніцци, то польоти туди розпочнуться 19 серпня, після чого рейси туди плануються двічі на тиждень (у четвер і неділю).

Мінімальна ціна квитка з Києва до Парижа складе 2,5 тис. грн, назад — 2,8 тис. грн, з Києва до Ніцци — 3,2 тис. грн, а назад — 3,7 тис. грн.

Telegram Logo

У компанії нагадали: для того, щоб потрапити до Франції, мандрівникам, старшим за 12 років, необхідно мати сертифікат про повну вакцинацію однією з вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Janssen/Johnson & Johnson). Вакцинацію має бути завершено за 7 днів до перетину кордону вакцинами Pfizer, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і за 28 — вакциною Janssen. Якщо пасажир не має підтвердження вакцинації, він мусить надати негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не менш як за 72 години до в'їзду, або негативний результат експрес-тесту на антиген, зроблений не більш як за 24 години до в'їзду.

Щодо авіаперевізника Ryanair, який 2 листопада почне літати на Мальту, то, як пише видання avianews.com, авіакомпанія літатиме між Мальтою та Києвом (аеропорт «Бориспіль») двічі на тиждень — у вівторок і суботу. Вартість квитка — від 33 євро (1,1 тис. грн) в один бік (одне місце ручної поклажі з габаритами до 40х25х20 см без обмежень за вагою). Перевізником на лінії є дочка Ryanair — Malta Air.

Коментарі

Всі новини