Розгортати мобільні госпіталі для хворих на коронавірус немає необхідності — Ляшко

Віктор Ляшко. Фото: МОЗ

Віктор Ляшко. Фото: МОЗ

Існуючого ліжкового фонду досить для пацієнтів з COVID-19, розгортати мобільні госпіталі на базі виставкових центрів і палаців спорту немає необхідності. Про це сказав заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі «Громадського радіо».

Ляшко зазначив, що проєкти тимчасових госпіталів були підготовлені Міністерством охорони здоров'я в квітні — травні. Але зараз в Україні для пацієнтів з COVID-19 є 32 тисяч ліжок, з них зайняті 12 тисяч. «Запас в системі охорони здоров'я є. Плюс 16 тисяч ліжок перепрофільовано додатково», — сказав головний санлікар.

Ляшко звернув увагу на розміщений в інтернеті запис розмови сімейного лікаря з диспетчером швидкої допомоги, про те, що нема куди госпіталізувати пацієнта. «Ці речі потрібно превентивно відпрацьовувати. Це робота директорів департаментів охорони здоров'я, щоб лікарі знали, куди можна везти хворого», — сказав він.

Telegram Logo

Додатково. Міністерство охорони здоров'я оновило протокол лікування пацієнтів з COVID-19. До нього додали методику призначення і застосування ліків і кисневої терапії.

В Україні з 21 вересня будуть оновлені карантинні зони.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини