Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Виття на болотах: росія «не хоче» великої війни, а в агресії звинувачує НАТО

Колаж The Page

Колаж The Page

Після погроз знищити Велику Британію ракетою «Сатана», Росія тепер запевняє, що не хоче загальноконтинентальної війни у Європі.

Про це заявив глава МЗС рф Сергій Лавров, однак висловився негативно щодо підтримки України західними урядами, пише CNN.

Колаж із фото Getty Images

Колаж із фото Getty Images

Quote«Якщо вас турбують перспективи війни у Європі, ми цього абсолютно не хочемо», — запевнив він.

Водночас він звернув увагу на те, що Захід постійно наполягає на тому, що росія має бути переможена (і справді, чого б це?)

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Висновки робіть самі», — завуальовано пригрозив Лавров.

Видання вважає, що глава МЗС рф мав на увазі коментарі, наприклад, міністра оборони США Ллойда Остіна.

Останній у квітні заявив про бажання Вашингтону ослабити росію настільки, щоб вона більше не змогла повторити тих звірств, які зробила під час вторгнення в Україну.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментуючи можливе ембарго на імпорт російських енергоносіїв від ЄС на спільному брифінгу з міністром закордонних справ Оману, Лавров запевнив, що Москва не має проблем із продажем енергоресурсів.

Quote«У нас достатньо покупців. Ми працюватимемо з ними, і нехай Захід платить їм набагато більше, ніж він платив рф, і пояснює своєму населенню, чому вони біднішають», — підкреслив очільник МЗС.

Крім того, Москва назвала рішення Литви оголосити росію державою-терористом «провокаційним» і «екстремістським».

zakharova-krov.jpeg
Quote«Країни, які ухвалюють подібні документи, декларації та заяви, йдуть на такі екстремістські кроки — інакше це не назвати. Усі ці країни є членами НАТО», — заявила спікерка МЗС рф Марія Захарова.

Вона додала, що останніми десятиліттями світ неодноразово був свідком «незаконних і агресивних дій НАТО, які призвели до численних людських жертв».

Quote«До цього треба ставитися саме як до елементу провокації, екстремізму та політичного лицемірства», — вважає речниця кривавого режиму.

Контекст.

Коментарі

Всі новини