Facebook Pixel

Путін підписав указ про «недружні дії» США та Європи: що він заборонив росіянам

Президент держави-терориста росії Володимир Путін у вівторок, 3 травня, підписав указ про економічні заходи у відповідь на «недружні дії» іноземних держав та міжнародних організацій.

Про це йдеться в документі, опублікованому на офіційному сайті уряду, пише CNN.

Зокрема, указ Путіна забороняє проводити операції з та виконувати зобов'язання перед іноземними фізичними та юридичними особами, які потрапили під санкції, у сфері торгівлі та експорту продукції та ресурсів.

Уточнення, яких фізичних чи юридичних осіб можуть зачепити ці заходи, очікувано, не вказано.

Кривавий диктатор також заборонив державним органам, організаціям та фізичним особам проводити операції (у тому числі — укладати зовнішньоторговельні контракти) з підконтрольними ним юридичними особами, фізичними особами та організаціями, проти яких застосовуються санкції.

Також вони не зможуть виконувати зобовʼязання щодо укладених угод, перед особами, які перебувають під санкціями, якщо такі зобов'язання не виконані або виконані не в повному обсязі.

Як пояснив кремлівський лідер, він має на меті «захистити національні інтереси росії у зв'язку з недружніми діями США та іноземних держав і міжнародних організацій, що приєдналися до них».

Путін запевняє (і тут бреше), що такі дії «суперечать міжнародному праву і спрямовані на незаконне обмеження або позбавлення рф, громадян рф та російських юридичних осіб права власності».

Згідно документу, указ діятиме до скасування цих економічних заходів.

Контекст.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉