Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Путін підписав указ про «недружні дії» США та Європи: що він заборонив росіянам

Колаж з фото Getty Images

Колаж з фото Getty Images

Президент держави-терориста росії Володимир Путін у вівторок, 3 травня, підписав указ про економічні заходи у відповідь на «недружні дії» іноземних держав та міжнародних організацій.

Про це йдеться в документі, опублікованому на офіційному сайті уряду, пише CNN.

Зокрема, указ Путіна забороняє проводити операції з та виконувати зобов'язання перед іноземними фізичними та юридичними особами, які потрапили під санкції, у сфері торгівлі та експорту продукції та ресурсів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Уточнення, яких фізичних чи юридичних осіб можуть зачепити ці заходи, очікувано, не вказано.

Кривавий диктатор також заборонив державним органам, організаціям та фізичним особам проводити операції (у тому числі — укладати зовнішньоторговельні контракти) з підконтрольними ним юридичними особами, фізичними особами та організаціями, проти яких застосовуються санкції.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Також вони не зможуть виконувати зобовʼязання щодо укладених угод, перед особами, які перебувають під санкціями, якщо такі зобов'язання не виконані або виконані не в повному обсязі.

Як пояснив кремлівський лідер, він має на меті «захистити національні інтереси росії у зв'язку з недружніми діями США та іноземних держав і міжнародних організацій, що приєдналися до них».

Путін запевняє (і тут бреше), що такі дії «суперечать міжнародному праву і спрямовані на незаконне обмеження або позбавлення рф, громадян рф та російських юридичних осіб права власності».

Згідно документу, указ діятиме до скасування цих економічних заходів.

Контекст.

Коментарі

Всі новини