Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Медведєв пообіцяв, що росія повернеться в Херсон і згадав про «велич руського міра»

Росія повернеться в Херсон, стверджує медвєдєв. Фото: Telegram

Росія повернеться в Херсон, стверджує медвєдєв. Фото: Telegram

Росія знову повернеться в Херсон. Відповідну заяву зробив заступник голови Ради безпеки рф Дмитро Медведєв після того, як російські окупанти залишили місто.

За його словами, панікувати через відступ військ рф не варто — росія планує повернути собі всі анексовані території, які зараз втратила.

Quote«Поняття територіального суверенітету в нашій країні нікуди не зникло. Усе повернеться додому. У російську федерацію», — написав російський чиновник у себе в Telegram.

Водночас він закликав не давати противнику приводів для радощів і вкотре згадав про «велич і безмежність руського міра».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: у середу ввечері, 9 листопада, міністр російського оборонного відомства Сергій Шойгу оголосив про рішення відвести російські війська з Херсона та правого берега Херсонской області. Українські силові органи назвали це постановкою та спробою приховати свої справжні наміри. Проте за декілька днів українські військові змогли дійти до Херсона й у п'ятницю, 11 листопада, узяли місто під свій контроль.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини