Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нідерланди зафіксували щонайменше 45 порушень щодо обходу санкцій Євросоюзу проти рф

Росія обходить санкції: Нідерланди розслідують майже 50 випадків. Фото: RTL Nieuws.

Росія обходить санкції: Нідерланди розслідують майже 50 випадків. Фото: RTL Nieuws.

Нідерландські прокурори відкрили 45 кримінальних проваджень проти компаній та осіб, яких підозрюють в обході санкцій ЄС проти росії.

Як повідомляє RTL Nieuws, наразі відкрито 45 проваджень. З них 29 пов'язані з порушеннями імпортних і експортних санкцій. Інші розслідування стосуються порушень фінансових обмежень.

«Як мінімум одна справа вже перебуває на розгляді в суді. Особа підозрюється в експорті мікрочипів й дронів до росії через Казахстан», — зазначають журналісти.

Видання додає, що митниця Нідерландів також стежить за новими правилами перевезення товарів з і до росії й Білорусі.

За рік загалом провели понад сто тисяч перевірок, 357 разів вантаж зупинявся для додаткового контролю. Митники фіксували предмети розкоші, також були виявлені товари військового призначення або деталі для вертольотів.

«Прямий експорт із країн ЄС до рф різко впав після введення санкцій. Але збільшується як експорт до країн, близьких до росії, так і експорт із цих країн далі у рф. Це може вказувати на спробу обійти обмеження», — підсумували журналісти.

Контекст. Нідерланди разом із Німеччиною та Данією готуються передати Україні приблизно 100 танків Leopard. Про це повідомив президент Володимир Зеленський за підсумками зустрічі з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини