Росія офіційно відмовилася від пропозиції президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана стати посередником у переговорах між президентом Росії Володимиром Путіним і президентом України Володимиром Зеленським. Про це повідомляє ТАСС із посиланням на заяву офіційної представниці міністерства закордонних справ РФ Марії Захарової.
«Ні про яку посередницьку роль Туреччини між Росією та Україною у врегулюванні внутрішньоукраїнського конфлікту не може бути мови», — повідомила Захарова.
Вона вкотре заявила, що Москва не вважає себе учасницею конфлікту на Донбасі.
«Ми, безумовно, вдячні турецькій стороні та, зокрема, президентові Туреччини за прагнення сприяти внутрішньоукраїнському врегулюванню. Важливим кроком у цьому напрямку міг би стати його внесок у переконання української влади відмовитися від агресивних планів щодо Донбасу, нарешті, розпочати виконувати мінські домовленості в прямому діалозі з представниками Донецька та Луганська», — зазначила Захарова.
Контекст. Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що готовий бути посередником у переговорах між президентом України Володимиром Зеленським і президентом Росії Володимиром Путіним. За словами Ердогана, для цього Анкара налагодила контакти і з українською стороною, і з Путіним.
Україна підтримала прагнення Ердогана допомогти в переговорах із Росією.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також