Facebook Pixel

Україна підтримує прагнення Ердогана допомогти в перемовинах із Росією

ОП вітає бажання Ердогана стати посередником у конфлікті з Росією. Фото: president.gov.ua

ОП вітає бажання Ердогана стати посередником у конфлікті з Росією. Фото: president.gov.ua

Офіс президента України вітає бажання президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана бути посередником у переговорах між президентом України Володимиром Зеленським і президентом Росії Володимиром Путіним. Про це повідомив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у коментарі виданню «РБК-Україна».

Quote«Безумовно, ми вітаємо всі зусилля, спрямовані на пошук оптимального рішення для повернення миру в Україну, для звільнення людей, які утримуються в полоні або які потрапили у важкі життєві умови через багаторічні агресивні дії проксі-груп РФ. Особливо ми вітаємо зусилля такого потужного гравця, яким сьогодні є Туреччина на глобальному політичному ринку», — зазначив Подоляк.

Він наголосив, що позиція Туреччини враховується багатьма іншими гравцями, і не тільки в нашому регіоні.

Quote«Президенти Зеленський і Ердоган неодноразово обговорювали те, що можна зробити для ефективної стабілізації ситуації в нашому регіоні. Попутно зауважу, що турецький президент у контактах зі своїм російським колегою незмінно намагається позначити проблеми регіональної безпеки. Особливо в тих аспектах, які стосуються долі кримських татар», — підкреслив радник.

Подоляк уточнив, що нещодавно Ердоган на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним передав список кримських татар, які утримуються російською стороною й на звільненні яких наполягає Україна.

Telegram Logo

Він підкреслив, що російській стороні не варто відкидати посередницькі зусилля президента Туреччини.

Контекст. Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що готовий бути посередником у переговорах між президентом України Володимиром Зеленським і президентом Росії Володимиром Путіним.

Коментарі

Всі новини