Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В ОРДЛО виявили масові поховання мирних жителів. РФ винуватить Україну, США заявляють, що це фейк

Російський слідком відкрив справу через масові поховання цивільних на Донбасі. Фото: sledcom.ru

Російський слідком відкрив справу через масові поховання цивільних на Донбасі. Фото: sledcom.ru

Слідчий комітет Російської Федерації відкрив кримінальне провадження проти України через нібито використання нею «заборонених засобів і методів ведення війни», які мали на меті «знищення жителів Донбасу». Приводом послужило виявлення на території так званих ЛНР і ДНР п’яти місць масових захоронень мирних жителів.

Quote«З них ексгумовано останки не менше 295 цивільних осіб, які загинули внаслідок обстрілів із боку українських озброєних формувань у 2014 році. Уже відомо, що серед останків є тіла жінок різного віку», — ідеться в повідомленні.

СК також зазначив, що українська сторона, починаючи з 2014 року, веде регулярні обстріли міст і сіл ОРДЛО. Українську армію також обвинуватили у використанні летальної зброї для «максимально ефективного знищення людей та інфраструктури».

Проте в США вважають факт виявлення місць масових поховань черговою спробою Кремля створити виправдання нового нападу на Україну. Представник Держдепу Нед Прайс наголосив, що ці фейкові вкидання «позбавлені підстав», однак це Москву не зупиняє. За його словами, найближчим часом російські держструктури, а відтак і ЗМІ, можуть також почати поширювати інформацію про «геноцид на Донбасі» або неправдиві дані про активність США та НАТО.

Контекст. Нагадаємо: на початку лютого американська розвідка дізналася про плани Кремля щодо створення приводу для вторгнення в Україну. Один із варіантів — пропагандистські відеоролики, на яких буде зображена фейкова атака української армії на Донбас із кров’ю, трупами та українським військовим обладнанням.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини