Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російські губернатори масово йдуть у відставку напередодні місцевих виборів

Російські губернатори масово йдуть у відставку. Фото: bbc.com

Російські губернатори масово йдуть у відставку. Фото: bbc.com

Одразу п'ять російських губернаторів оголосили про звільнення в один день, 10 травня.

Першим про своє звільнення з посади губернатора 10 травня заявив 65-річний томський губернатор Сергій Жвачкін. Політик послався на свій поважний вік. Тому «маєш поступитися дорогою молодим». Жвачкін керував Томською областю понад 10 років, другий строк його повноважень закінчувався восени 2022 року.

Слідом за Жвачкіним 10 травня про звільнення з керівних посад оголосили ще чотири глави регіонів:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Прямі вибори губернаторів у 2022 році відбудуться у 12 регіонах Росії. Це Калінінградська, Ярославська, Кіровська, Новгородська, Рязанська, Томська, Саратовська та Свердловська області, а також республіки Бурятія, Карелія, Удмуртія та Марій Ел. В Адигеї губернатора обере парламент.

«Хвиля губернаторських відставок, які раніше сприймалися як натяк на можливі зміни й віталися населенням, у нинішній ситуації може бути сприйнята як свідчення корабельної аварії, що починається», — коментує політолог Аббас Галлямов.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше в російських ЗМІ циркулювала інформація, що вибори губернаторів можуть зупинити чи скасувати через війну в Україні чи санкції. ЗМІ повідомляли, що кілька губернаторів попросили Кремль скасувати вибори задля заощадження бюджетних коштів.

Коментарі

Всі новини