Керівництво Російської Федерації вирішило вивезти співробітників своїх дипломатичних установ з території України на тлі посилення загрози.
«За обставин, що склалися, наше першочергове завдання – подбати про російських дипломатів і співробітників посольства та генеральних консульств. Для захисту їхнього життя та безпеки керівництвом Росії було ухвалено рішення про евакуацію персоналу російських закордонних установ на Україні, яке буде реалізовано найближчим часом», — йдеться в повідомленні на сайті МЗС РФ.
У тексті, опублікованому на сайті російського відомства, також повідомляється про «хаос», у який усе глибше занурюється Україна з 2014 року; про «маховик русофобії», «масштабний наступ на російську мову», «церковний розкол», «боротьбу з історичним минулим»; напади на російське посольство та консульства. Про ризик вторгнення або війни в повідомленні не йдеться.
Контекст. На тлі російської загрози низка країн перевезли своїх дипломатів із Києва до Львова. З-поміж них США, Велика Британія, Канада та Ізраїль.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Контент з цінністю: як брендам ефективно комунікувати з бізнес-аудиторією в LinkedIn