Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Путін розглядає поділ України за «корейським» сценарієм — ГУР МО України

Путін розглядає розділ України за «корейським» сценарієм. Фото: pixabay.com

Путін розглядає розділ України за «корейським» сценарієм. Фото: pixabay.com

Після невдач під Києвом та неможливості повалити центральну владу України є підстави вважати, що Путін розглядає «корейський» сценарій для України, тобто поділ на дві конкуруючі держави.

Таку думку висловив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, бригадний генерал Кирило Буданов.

«Після невдач під Києвом та неможливості повалити центральну владу України, путін вже змінює головні оперативні напрямки – це південь та схід. Є підстави вважати, що він розглядає корейський сценарій для України. Тобто спробує нав'язати лінію розподілу між неокупованими та окупованими регіонами нашої країни. Фактично це спроба створити в Україні Північну та Південну Корею. Адже проковтнути всю державу він не в силі», — вважає Буданов.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Він переконаний, що для російського фашистського режиму, як і раніше, актуальним залишається питання встановлення сухопутного коридору до Криму. У реалізації цього плану є головна проблема – Маріуполь. Місто-герой на Азові скував значні сили ворога.

«Окупанти спробують сколотити окуповані території в єдину квазідержавну освіту, що протиставлятимуть незалежній Україні. Ми вже бачимо спробу створити «паралельні» органи влади на окупованих територіях та змусити людей відмовитись від гривні», — зазначив Буданов.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Також ця тема може стати предметом торгів на міжнародному рівні.

«Але опір та мітинги наших громадян на окупованих територіях, контратаки ЗСУ та поступове звільнення (окупованих територій — The Page) суттєво ускладнює реалізацію планів ворога», — уточнив начальник ГУР МО.

Він також доповнив, що незабаром розпочинається сезон «тотального українського партизанського сафарі». Цей сценарій залишить для росіян лише один актуальний варіант — як би вижити.

Коментарі

Всі новини