Прогноз курсу валют: що буде з доларом до кінця лютого та на початку березня

До кінця лютого гривня буде знаходитися у коридорі 27,4-27,7 грн за долар США. Цього ж тижня, 15 лютого гривня закінчила день на рівні 27,8 за долар. А євро зріс з 33,68 до 33,72 грн.

Причиною цього стала стабілізація ринку від подальшої ревальвації — НБУ викупив $110 млн на минулому тижні на значеннях 26,59/26,6 грн за долар. Про це йдеться у щотижневому економічному огляді Ukraine Economic Outlook.

Також експерти попереджають, що у першій половині березня може спостерігатися сезонний «стрибок» долара до 27,9-28,1 грн. До цього може призвести скупка валюти для виплати дивідендів компаніями з іноземним капіталом.

Telegram Logo
Прогноз курсу долара до кінця лютого. Графік: Ukraine Economic Outlook

Прогноз курсу долара до кінця лютого. Графік: Ukraine Economic Outlook

Зважаючи на підвищену обережність нової команди валютних дилерів НБУ, зараз характерні коливання курсу в рамках одного тижня до 1-1,5% (0,5-0,8 грн). Більш глибокі коливання оперативно згладжуються регулятором без обмеження в обсягах інтервенцій.

Згідно з даними Держстату, спад реального ВВП України в 2020 році склав -4,2%, на тлі попередніх прогнозів -5,0-6,3%. Це стане, безумовно, більш важливим фактором позитивних очікувань інвесторів, ніж чергова новина про ненадходження лютневого траншу МВФ, зазначили експерти.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини