У Львові 5 і 6 березня пройде дводенний воркшоп із професором Стенфордського університету Джеффом Кабілі. Зустріч із фахівцем з ефективної невербальної комунікації, сторітелінгу та мистецтва презентації організує SET University.
Воркшоп орієнтований на підтримку українських лідерів, які керують змінами в технологіях, державній політиці, бізнесі та освіті.
Воркшоп є безплатним, а набір учасників триватиме до 3 березня.
Організатори розглянуть заявки та надішлють підтвердження учасникам. Мова викладання – англійська.
Для реєстрації на участь у воркшопі, будь ласка, заповніть коротку форму.
Про що професор Стенфорда говоритиме у Львові
Джефф Кабілі розповість про історію інновацій у Кремнієвій долині, навчить невербальної комунікації, сторітелінгу та мистецтва презентації. Крім того, учасники матимуть можливість потренуватися презентувати свої проєкти у форматі 3-хвилинного пітча та отримають відгук і поради від професора.
Джефф Кабілі викладає навички ефективної невербальної комунікації, сторітелінг і мистецтво презентації в Стенфордському університеті з 2006 року. Він є ментором у кількох всесвітньо відомих інкубаторах, як-от Plug and Play, Draper University і StartX.
Джефф допомагає стартапам відшліфувати свої 3-хвилинні презентації, щоб підвищити їхні шанси залучити гроші від інвесторів. Він зосереджується на «як це сказати», а не на «що сказати».
«Ми раді, що викладачі найкращих університетів світу підтримують і приїжджають в Україну, адже освіта – це запорука швидкої відбудови нашої країни, – зазначила президентка SET University Ірина Вольницька. – Ми віримо, що цей воркшоп стане чудовою нагодою для учасників навчитися у всесвітньо відомого експерта та вдосконалити свої комунікативні та презентаційні навички, які є важливими для реалізації проєктів і важливих змін».
Контекст. SET University – некомерційний український університет, що спеціалізується на сучасних технологіях і підприємництві. Університет прагне допомогти українцям розвинути навички, необхідні для досягнення успіху в сучасному світі та надати вищу освіту майбутнім лідерам технологічної індустрії, які відбудовуватимуть Україну.
Співзасновник університету – Сергій Токарєв, серійний технологічний підприємець. Інвестори та партнери-засновники – Roosh і Київська школа економіки.