Facebook Pixel

Силовики обшукали офіс виробника пожежної техніки, шукаючи моделей OnlyFans

Силовики обшукали офіс виробника пожежної техніки шукаючи моделей OnlyFans

Силовики обшукали офіс виробника пожежної техніки шукаючи моделей OnlyFans

16 травня силовики виламали двері офісу найбільшого виробника пожежної техніки та технологій для розмінування «Пожмашина» у пошуках працівниць OnlyFans.

Quote«Це не чорний гумор, а реальна історія. Тільки що від мого друга, підприємця і найбільшого в країні виробника пожарної техніки та обладнання для розмінування Олега Аверьянова почув, що у нього трапилось сьогодні: «З приводу припинення тиску на бізнес!!! Сьогодні в київський офіс компанії «Пожмашина» (адреса — Степана Бандери, 9Б) без будь яких попереджень та виламавши двері (хоча можна було просто подзвонити, і їм би відкрили) вломилися з обшуком правоохоронці! До речі, прийшли вони у справі, де обвинувачені, цитую: «здійснюють листування з чоловіками та за грошову винагороду надсилають останнім фотографії та відео порнографічного характеру. Поклали всіх співробітників на підлогу та почали застосовувати фізичну силу! Потім вони зупинилися і почали вивчати документи, і зʼясувалося, що вони зайшли не на ту адресу та в інший офіс!» — написав, підприємець Олександр Соколовський.

Історія отримала розголос завдяки нардепу Ярославу Железняку.

Quote«Я навіть не знаю, що тут більше зашкварного: Те, що обшук помилився дверима. Чи те, що 15 (!!!!) правоохоронців займаються порнографією. Нагадаю, що мій закон про декриміналізацію порно вже 9 місяців чекає розгляду у профільному Комітеті Ради», — прокоментував він.

Наступного дня історія мала продовження. За інформацією Олександра Соколовського, заступник міністра внутрішніх справ України та начальник Київської поліції самі зателефонували директору «Пожмашини» Олегу Аверьянову та вибачились.

Quote«Сьогодні та ж «бригада», що вчора вломилися зі зброєю в київське представництво «Пожмашини», вже без масок приїде в офіс: 1) вибачиться, 2) відремонтує за свій рахунок двері. Буде проведено службове розслідування та винні покарані!» — повідомив Соколовський.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉