Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Тарифи на газ у липні. Постачальники оголосили ціни

Постачальники оголосили ціни на газ у липні 2022 року — як передати показники газу. Фото: Pixabay

Постачальники оголосили ціни на газ у липні 2022 року — як передати показники газу. Фото: Pixabay

Газопостачальні компанії встановили тарифи на блакитне паливо для побутових споживачів у липні 2022 року. Ціна на газ для населення в цьому місяці коливається від 7,7 до 9,9 грн за кубометр.

Про це свідчать дані проєкту «ГазПравда», створеного за сприяння галузевого об'єднання «Федерація роботодавців нафтогазової галузі», до якої входять підприємства групи «Нафтогаз».

Найнижчі ціни запропонували постачальники «ЕРУ людям» (7,7 грн за куб), «Енерджі Трейд Груп» (7,79 грн за куб), «Нафтогаз України» (7,96 грн), «Волинь електро збут» (7,98 грн за куб) і «Закарпаття Енергозбут» (7,98 грн за куб). Найвищі цінники на газ – 9,99 та 9,95 грн за куб – встановили «СвітлоГаз» і «Асканія Енерджі».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Скільки платитимемо за газ у липні. Фото: GasPravda

Скільки платитимемо за газ у липні. Фото: GasPravda

Контекст. З 1 травня до постачальника «останньої надії» потрапили 8,8 млн українських домогосподарств. Їх автоматично внесли до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» із ціною 7,96 грн/куб. м. Пізніше до них додалися ще 1,3 млн споживачів, які до того обслуговуватися в «КиївГазЕнерджі», «Лубнигаз-Трейдинг», «Газ Ресурс Компані», «Тернопільміськгаз», «Уманьгаз Збут» та «Черкасигаз Збут».

Нагадаємо, що передати показники лічильника газу нові клієнти «Нафтогазу» мають у часовий проміжок із 1 до 5 числа. Подавати дані лічильників варто своєму оператору ГРМ на його сайті або через його чат-бот. Окрім того, показники лічильника можна повідомити, зателефонувавши до контакт-центру відповідного облгазу.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини