Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Підвищення комунальних тарифів в Україні не планується – Герус

Комунальні тарифи у воєнний час травень 2022. Фото: pixabay

Комунальні тарифи у воєнний час травень 2022. Фото: pixabay

Україна не має наміру підвищувати тарифи на комунальні послуги. Про це повідомив на брифінгу голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус, передає «Інтерфакс».

Quote«На сьогодні не планується змін жодних комунальних тарифів (…) Таких процесів немає, і такі питання не порушуються», — сказав він на брифінгу в медіацентрі в Києві в четвер.

Водночас Герус наголосив, що питанням №1 зараз залишається платіжна дисципліна споживачів, принаймні тих, хто може оплачувати поточні тарифи.

Quote«Дуже важливо, щоб вони усвідомлювали відповідальність, наскільки потрібним для України є стабільне функціонування енергетичного сектору. Це й наявність енергоресурсів, і гроші на ремонти та будівництво інфраструктури, електричних і газових мереж. Це наш спільний внесок, який може зробити кожен громадянин», — зазначив голова комітету.

Контекст. Уряд зберіг дію ПСО на ринку електроенергії для населення до кінця жовтня 2022 року і, відповідно, тарифи в розмірі 1,44 грн/кВт-год для місячного обсягу споживання 250 кВт-год включно та 1,68 грн/кВт-год понад цей показник.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім того, ціни на газ для населення зафіксовано до кінця вересня на рівні річних базових пропозицій постачальників на 24 лютого 2022 року, що для більшості споживачів не перевищуватиме 8 грн/куб. м.

Коментарі

Всі новини