Facebook Pixel

Підвищення комунальних тарифів в Україні не планується – Герус

Україна не має наміру підвищувати тарифи на комунальні послуги. Про це повідомив на брифінгу голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус, передає «Інтерфакс».

Quote«На сьогодні не планується змін жодних комунальних тарифів (…) Таких процесів немає, і такі питання не порушуються», — сказав він на брифінгу в медіацентрі в Києві в четвер.

Водночас Герус наголосив, що питанням №1 зараз залишається платіжна дисципліна споживачів, принаймні тих, хто може оплачувати поточні тарифи.

Quote«Дуже важливо, щоб вони усвідомлювали відповідальність, наскільки потрібним для України є стабільне функціонування енергетичного сектору. Це й наявність енергоресурсів, і гроші на ремонти та будівництво інфраструктури, електричних і газових мереж. Це наш спільний внесок, який може зробити кожен громадянин», — зазначив голова комітету.

Контекст. Уряд зберіг дію ПСО на ринку електроенергії для населення до кінця жовтня 2022 року і, відповідно, тарифи в розмірі 1,44 грн/кВт-год для місячного обсягу споживання 250 кВт-год включно та 1,68 грн/кВт-год понад цей показник.

Крім того, ціни на газ для населення зафіксовано до кінця вересня на рівні річних базових пропозицій постачальників на 24 лютого 2022 року, що для більшості споживачів не перевищуватиме 8 грн/куб. м.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉