Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Пошкоджене українське судно «Балта» прибуло до Одеського порту

Судно «Балта» в Одеському порту

Судно «Балта» в Одеському порту

Судно розмагнічування U-811 «Балта», на якому 13 жовтня виникла аварійна ситуація, вдалося успішно доставити до пункту дислокації й пришвартувати до причалу №30 Військової гавані Одеського порту.

Як повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, в операції з порятунку корабля взяли участь міністерства оборони та інфраструктури, а також Державна служба з надзвичайних ситуацій.

До операції були залучені вісім кораблів і катерів, а також чотири повітряних судна (Ан-32 і Мі-14).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У ВМС України повідомили, що судно відновлять протягом короткого терміну.

245540964-411792057180668-3591299572783493455-n.jpg

Контекст. Судно «Балта» отримало пробоїну 13 жовтня, коли намагалося пришвартуватися під час шторму до причалу на острові Зміїний.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У мережі з'явилося відео, з якого видно, що, ймовірно, судно здійснило навал правою раковиною (так називають борт у районі корми) на бетонну гідротехнічну споруду й пошкодило як надводну, так і підводну частину. Серед моряків постраждалих немає.

Внаслідок НП було затоплено кілька відсіків, але командир втримав судно на плаву.

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за частиною 3 ст. 425 Кримінального кодексу (несумлінне ставлення до військової служби, що заподіяло тяжкі наслідки і вчинені в умовах особливого періоду, крім воєнного стану).

«Балта» займалася постачанням підрозділу ВМС України, який розміщено на Зміїному.

Судно розмагнічування «Балта» — єдиний корабель такого типу в Україні. Його завданням є проведення заходів із метою зменшення власних магнітних полів бойових кораблів і суден ВМС.

Коментарі

Всі новини