Facebook Pixel

Уряд Німеччини запустив Платформу відновлення України

Німецький уряд запустив програму «Платформа відновлення України», що призначена для компаній із Німеччини, зацікавлених в участі в процесі відновлення України.

Quote«Платформа відновлення України — це пропозиція Федерального уряду для неурядових організацій, що базуються в Німеччині, які хотіли б брати участь у відновленні України, зацікавлені в обміні ідеями з однодумцями або шукають партнерів для співпраці. Платформа також доступна українським і міжнародним партнерам», — повідомляється на сайті платформи.

Цей ресурс міститиме інформацію про можливості участі в процесі відновлення України, а також про фінансування та заплановані заходи. Водночас варто зазначити, що проєкт не надаватиме фінансову підтримку, а також не об'єднуватиме та не погоджуватиме пропозиції про допомогу чи пожертвування.

Quote«Платформа відновлення пропонує можливості для нетворкінгу на європейському рівні, обміну найкращими практиками та контактами. Інвестування в Україну означає робити внесок в об'єднану Європу», — прокоментував створення ресурсу посол України у ФРН Олексій Макеєв, слова якого наведено в повідомленні.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉