Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Варшаву та ПП Рава-Руська з'єднають європейською колією, щоб зменшити черги на кордоні з Польщею

Перетин кордону для біженців через ПП Рава-Руська. Фото: Prykordonnya.info

Перетин кордону для біженців через ПП Рава-Руська. Фото: Prykordonnya.info

З 24 серпня Варшаву та пункт пропуску «Рава-Руська» з'єднають європейською колією.

Вузьку європейську колію мають прокласти до пункту пропуску «Рава-Руська» до 24 серпня цього року. Нововведення покликане оптимізувати пункт перетину для біженців, які тимчасово проживають в Європі.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Юрій Бучко. За його словами, зараз на кордоні тривають роботи зі спорудження колії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За словами чиновника, це розвантажить наші кордони, особливо щодо перетину автомобільного транспорту. По-друге, дасть швидкість проїзду — адже залізничний транспорт найшвидший.

Quote«До Дня Незалежності плануємо запустити потяг із Польщі. 2 вагони будуть доїжджати до Рави-Руської. Там є митний і прикордонний пости. І українських поїзд зі Львова до Рави-Руської, де можна буде пересісти і їхати далі», — розповів Юрій Бучко.

За його інформацією, у Раві-Руській зараз триває ремонт залізничного вокзалу.

Quote«Ми будемо мати потяг, який курсуватиме до Варшави. І це розвантажить наші автомобільні пункти пропуску. А крім того, залізниця швидша за наземний транспорт», — наголосив заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації.

За словами чиновника, Львівщина перетворилась на транспортний хаб для всієї України. Щоб розвантажити вантажні перевезення, у області також вдаються до ноу-хау.

Quote«Ми розуміємо, які будуть виклики для регіону восени. Південь і Схід зараз в активному зборі урожаю. Ще один-два тижні — і весь урожай поїде до нас. Тому ми готуємось — будуємо тимчасові стоянки на різних ділянках на кілька машин, щоб не скупчувати всіх до кордону», — наголосив Бучко.

Контекст. На початку лютого The Page писав про те, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та голова Ради Міністрів Республіки Польща Матеуш Моравецький розпочали діалог про будівництво швидкісною залізницею з Варшави до Києва.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини