Facebook Pixel

Пенсії за вислугу років в Україні: хто може отримати понад 20 тисяч гривень

За словами голови правління ПФУ Євгена Капінуса, максимальний розмір пенсій за вислугу років не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів. Середній розмір пенсії в Україні на сьогодні – 5200 гривень.

Максимальна пенсія в Україні сьогодні — 20 930 гривень, а розмір виплати залежить від вислуги років. Про це розповів 10 травня голова правління Пенсійного фонду України (ПФУ) Євгеній Капінус.

Умови призначення та тривалість спеціального стажу, що дає право на призначення пенсії за вислугою років, залежить від професій та посад. Також пенсія призначається згідно із законом, наголосив Капінус.

Максимальний розмір пенсії за вислугу років незалежно від закону не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, встановлених для осіб, які втратили працездатність, пояснив він.

Перерахунки пенсій за вислугу років здійснюються за загальновизначеними правилами. Їх встановлюють окремим категоріям громадян, зайнятим на роботах, виконання яких призводить до втрати професійної працездатності чи придатності, сказав голова правління ПФУ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉