Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Приватбанк та MoneyGram запустили сервіс переказу коштів

Отримання міжнародних переказів – який новий сервіс пропонують Приватбанк та MoneyGram. Фото: Flickr

Отримання міжнародних переказів – який новий сервіс пропонують Приватбанк та MoneyGram. Фото: Flickr

Приватбанк у партнерстві з сервісом грошових переказів MoneyGram дали старт новій опції, яка дозволить українським громадянам отримувати перекази MoneyGram прямим зарахуванням на гривневі рахунки всіх банків партнерів сервісу в Україні. Про це йдеться у пресрелізі банку.

Для того, щоб отримати грошовий переказ необхідно лише повідомити особі, що його відправляє IBAN гривневої картки Приватбанку (або банку-партнера MoneyGram) і прізвище отримувача латиницею. Кошти автоматично впадуть на вказану картку, а отримувачу на смартфон надійде відповідне повідомлення.

Українці отримали змогу автоматично отримувати на свою картку і грошову допомогу від міжнародних організацій, що виплачується через MoneyGram. Новий сервіс позбавить їх від необхідності чекати на контрольний номер переказу від міжнародної організації та йти до банківської установи для його отримання.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Перекази MoneyGram на картки Приватбанку зараховуються щоденно та цілодобово, включно з вихідними та святковими днями. Максимальний термін зарахування складає три робочих дні.

Як дізнатись IBAN картки Привабанку

IBAN — це міжнародний номер банківського рахунку. Складається літер UA та 29 символів (літери та цифри). Є декілька способів дізнатись реквізити IBAN картки Приватбанку:

Підписуйтесь на нас в Google News!
  • У «Приват24» (Обрати карту натиснувши на її зображення –> Зайти в керування картою натиснувши на «шестерню» вгорі екрану –> Обрати «Реквізити»).
  • У терміналі самообслуговування (меню «Мої налаштування» –> «Отримати реквізити»).
  • У банкоматі (меню «Інші операції» –> «Мої налаштування» –> «Ще налаштування» –> «Реквізити для поповнення картки»).
  • За телефоном служби підтримки 3700.

Контекст. З початку війни в Україні найбільші платформи з переказу грошей Western Union, Ria Money Transfer, TransferGo, Moneygram і Skrill відмовились брати відсотки за відправлення грошей в Україну. Тариф наразі складає 0%.


Коментарі

Всі новини