Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Грошова допомога пенсіонерам під час війни – як отримати

єДопомога пенсіонерам. Як оформити заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій – інструкція. Фото: Pixabay

єДопомога пенсіонерам. Як оформити заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій – інструкція. Фото: Pixabay

Українські пенсіонери, як і інші незахищені верстви населення в країні, мають змогу отримати додаткову фінансову допомогу від міжнародних організацій. Задля отримання цими особами грошових виплат у Мінсоцполітики запустили соціальну платформу «єДопомога».

Як податися на отримання допомоги пенсіонерам від міжнародних організацій

  • Для того щоб оформити заявку, необхідно зайти на сайт https://edopomoga.gov.ua та обрати категорію «Виплати від міжнародних організацій».
  • На наступній сторінці натиснути на «Заповнити заяву».
  • Далі поставити «галочку» навпроти відповідного соціального статусу — «пенсіонер» і вказати свої персональні дані (ПІБ, ІПН, дату народження та номер телефону), внести дані документу, який підтверджує особу, вказати адресу поточного місця проживання та додати реквізити у форматі IBAN.

Отримані дані перевірятиме Мінсоцполітики, «використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дає змогу отримувати перевірену інформацію про особу». Остаточне рішення щодо того, чи надаватиметься людині фінансова допомога, виноситиме сама міжнародна організація. У пріоритеті – особи з інвалідністю, пенсіонери, мати/батько-одинаки, багатодітні родини тощо.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На яку суму допомоги від міжнародних організацій можуть претендувати українські пенсіонери

За умови, якщо надавач схвалив заявку особи, вона протягом наступних трьох місяців отримувати по 2,2 тис. грн на рахунок, указаний у заявці. Загалом за тримісячний період пенсіонер має змогу отримати 6,6 тис. грн.

Контекст. Нагадаємо:'з 31 травня 2022 року на соціальній платформі «єДопомога» можна подати заявку на отримання додаткової грошової допомоги від міжнародних організацій. Заявку на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій можуть подати люди, які перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або територіях, на яких відбуваються активні бойові дії, та внутрішньо переміщені особи.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини