Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 1 липня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 01.07.22. Фото: Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 01.07.22. Фото: Генштаб ЗСУ

1 липня 2022 року розпочалася сто двадцять восьма доба повномасштабної війни росії проти України. Українські захисники й далі нищать ворога та його техніку. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський, Поліський і Сіверський напрямки

Суттєвих змін не сталося. На Сіверському напрямку російські окупанти обстріляли з артилерії райони населених пунктів Грем’яч, Михальчина Слобода, Колос Чернігівської області, Старикове та Атинське Сумської області.

Харківський напрямок

Агресор зосередив війська Західного військового округу, активно обороняє раніше захоплені позиції та регулярно здійснює обстріли позицій підрозділів ЗСУ. Загарбник обстріляв з артилерії райони населених пунктів Базаліївка, Перемога, Верхній Салтів, Норцівка, Чепіль, Дмитрівка, Барвінкове, Мосьпанове, Велика Бабка, Сороківка та Пришиб.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Слов’янський напрямок

Ворожі сили здійснюють перегрупування задля поліпшення тактичного становища. Загарбники гатили з артилерії по позиціях ЗСУ неподалік Долини, Мазанівки, Дібрівного, Грушувахи, Адамівки, Гусарівки та Іванівки.

Донецький напрямок

Агресор сконцентрувався на спробі оточити українських захисників поблизу Лисичанська та захопленні Луганської області в її адміністративних межах.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Лисичанський напрямок

Російські окупанти гатять з артилерії та РСЗВ по районах населених пунктів Сіверськ, Білогорівка, Лисичанськ і Вовчоярівка. Не полишають спроб узяти під свій контроль ділянку автошляху Бахмут – Лисичанськ, однак це їм не вдається.

Бахмутський напрямок

Загарбники б’ють з артилерії по районах населених пунктів Берестове, Яковлівка, Відродження, Майорськ і Вугледарській ТЕС. Роблять спроби поліпшити тактичне становище в напрямку населеного пункту Покровське, однак це їм не вдається.

Авдіївський, Курахівський, Новопавлівський і Запорізький напрямки

Російські окупанти не припиняють обстрілювати з артилерії та РСЗВ позиції українських захисників уздовж лінії зіткнення.

Південнобузький напрямок

Росіяни не припиняють накривати з мінометів, ствольної та реактивної артилерії населені пункти Потьомкине, Березнегувате, Партизанське, Киселівка, Шевченкове, Таврійське.

Коментарі

Всі новини